Oferta
  • DEVERO
  • Oferta strony i sklepy internetowe

Projektowanie

Strony internetowe

Internet jest obecnie podstawowym źródłem, w którym poszukuje się interesujących informacji. Firmowa strona internetowa nie tylko pomaga dotrzeć do nowych klientów, ale również przyczynia się do zbudowania zainteresowania i lojalności obecnych nabywców usług i produktów. Podnosi także wiarygodność firmy i pozwala przedstawić jej ofertę w atrakcyjny sposób.

Obecność w sieci jest obowiązkowa. Jeżeli firma nie ma strony internetowej uważana jest za mało profesjonalną i nierozwojową. Strona www jest ważnym i niezbędnym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Stanowi źródło informacji o firmie, jej ofercie, a także jest skutecznym narzędziem kreującym wizerunek marki.

Tworzenie, wdrażanie

Sklepy internetowe

Konsumpcja przenosi się do Internetu. To wystarczający powód, dla którego warto założyć własny sklep internetowy. Większość klientów poszukuje obecnie produktów w sieci. Jest to wygodny sposób na robienie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Założenie sklepu internetowego zapewnia szybkie zdobycie rynku, jakim jest przestrzeń internetowa. To również możliwość poszerzenia dotychczasowej działalności oraz rozkręcenie istniejącego biznesu.

blank

Wsparcie, reklama

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebok Ads to gwarancja dotarcia do potencjalnych klientów dokładnie w momencie, gdy wyszukują produktu lub usługi którą oferujesz. Przełoży się to oczywiście na wzrost zysków, a także rozpoznawalności Twojej marki.

Reklamy w wyszukiwarce Google oraz na Facebooku to dwa najpotężniejsze narzędzia na świecie do promocji online.

Dobrze prowadzona kampania reklamowa w internecie zapewnia wyświetlenie się reklamy na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. 

Wsparcie

Hosting, rejestracja domen

Hosting – jest to miejsce na którym znajduje się i funkcjonuje strona internetowa oraz wszystkie jej zasoby (pliki, zdjęcia, poczta e-mail). Twoja strona musi mieć miejsce gdzie będzie przechowywać pliki. To miejsce to hosting. Możesz na nim mieć również swoją pocztę internetową. Konfigurujemy i zapewniamy hosting dla naszych Klientów.

blank