Strony internetowe Kwidzyn

gru 30, 2020Tworzenie stron www0 komentarzy

Strony internetowe

Czym jest firmowa strona internetowa?

Jak pewnie nie trudno się domyślić, jest to złożona z jednej lub kilku podstron witryna, na której zamieszczamy informacje o swojej firmie. Chociaż może na pierwszy rzut oka skojarzy nam się z wizytówką, to tak nie jest. Jej specyfikacja jest inna, prostą stronę możemy po czasie rozbudować o kolejne podstrony oraz wpisy na blogu. Przy wizytówce internetowej często pojawia się problem przy próbie ingerencji w szablon.

Dla kogo dobrym pomysłem może okazać się prosta strona internetowa? Kiedy poruszamy kwestię biznesowe, na takie rozwiązanie powinny zdecydować się małe przedsiębiorstwa. Pozwala to w estetyczny sposób wprowadzić wszystkie niezbędne informacje, bez poczucia, że strona „wieje pustkami”. Z drugiej strony nic nie jest tak odrzucające jak witryna zapchana niepotrzebnymi informacjami, dlatego warto określić sobie co tak naprawdę chcemy pokazać i po co.

Z prostą stroną internetową wiąże się kolejna zaleta, jaką jest krótki czas załadowania. Przy przeciążonych łączach, może się to okazać bardzo dużym plusem. Warto też przypomnieć, że przeglądarka Google wyżej pozycjonuje strony internetowe Kwidzyn, które ważą mniej i są dobrze zoptymalizowane.

Przy tego typu stronie łatwo pokusić się o minimalizm. Przepełnieni bodźcami, reklamami i kolorowymi grafikami, zewsząd, jesteśmy milej nastawieni do strony, która „jest z nami w porządku”. Czyli strony, która w przejrzysty i ładny sposób prezentuje nam to, czego potrzebujemy.

Komu zlecić przygotowanie strony internetowej?

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na tworzenie stron www oraz sklepów internetowych. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie, które gwarantuje, że realizowane przez nas projekty spełnią Państwa oczekiwania.

Taką witrynę na dobrą sprawę możemy stworzyć sami. Jednak jest w tej metodzie kilka minusów. Tworzenie stron internetowych wymaga wiedzy i doświadczenia. Nie znając się na programowaniu zmuszeni jesteśmy do korzystania z publicznych szablonów, a co za tym idzie, większej szansy, że nasza strona będzie powtarzalna. Gotowe projekty nie budują zaufania u potencjalnych klientów. Zatrudniając naszych fachowców, dostaną Państwo w pełni spersonalizowany projekt, który odda ducha waszego przedsiębiorstwa.

Jednak nie samym biznesem człowiek żyje. Proste strony internetowe Kwidzyn świetnie sprawdzą się także w roli blogów czy własnych witryn. Jeśli chcemy mieć swoje miejsce w sieci, gdzie będziemy dzielić się przemyśleniami czy aktualnościami, to również jest to rozwiązanie dla nas.

Najczęściej strony takie składają się ze strony głównej, kontaktu i ewentualnie blogu. Ważna informacja! Jeśli prowadzimy ten ostatni, to ważne, aby robić to regularnie. Nic tak nie odrzuca od strony, jak „najnowsze wpisy” sprzed kilku lat. Taka zakładka pomaga w pozycjonowaniu naszej witryny i może przyciągnąć do niej nowe osoby.

Prosta strona internetowa to o wiele mniejszy koszt niż pełnowymiarowa witryna. Warto na nią postawić na początku swojej przygody z siecią, gdyż, jak wspomniałem wcześniej, istnieje możliwość jej rozwinięcia.

Przy planowaniu strony, rozpisz wszystko, co przyjdzie ci do głowy, a dopiero później eliminuj do niezbędnego minimum. Zastanów się, co ciebie irytuje przy przeglądaniu sieci, a jakich informacji najczęściej potrzebujesz. Co ciebie przekonałoby do kontaktu z firmą a co odrzuciło. W ten sposób najprościej uświadomisz sobie jak powinna wyglądać oraz co zawierać twoja prosta strona internetowa.

DO poczytania

Ostatnie wpisy

Internet – złap w sieci nowych klientów!

Internet – złap w sieci nowych klientów!

Według Głównego Urzędu Statystycznego już ponad 90% Polaków posiada dostęp do Internetu. GUS podaje, że także wśród mieszkańców wsi dostęp do Internetu posiada już ponad 89% Polaków. Co to oznacza dla polskich przedsiębiorców? Gdy przedsiębiorca rozważa pozyskiwanie...

czytaj dalej
Dlaczego warto mieć stronę internetową

Dlaczego warto mieć stronę internetową

Strona internetowa jest ważnym i niezbędnym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Stanowi źródło informacji o firmie, jej ofercie, a także jest skutecznym narzędziem kreującym wizerunek marki. Aby móc właściwie korzystać ze strony internetowej, trzeba mieć...

czytaj dalej