fbpx

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Zajmiemy się zaprojektowaniem, konfiguracją i wdrożeniem Twojego sklepu internetowego

Sklep internetowy

Konsumpcja przenosi się do Internetu. To wystarczający powód, dla którego warto założyć własny sklep internetowy. Większość klientów poszukuje obecnie produktów w sieci. Jest to wygodny sposób na robienie zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Założenie sklepu internetowego zapewnia szybkie zdobycie rynku, jakim jest przestrzeń internetowa. To również możliwość poszerzenia dotychczasowej działalności oraz rozkręcenie istniejącego biznesu.

Projekt, realizacja, wsparcie

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe w technologii RWD. Oznacza to dopasowywanie się sklepu internetowego do wszelkich urządzeń takich jak smartfony, tablety, laptopy.

Wyróżnia nas partnerskie podejście do klienta, najwyższa jakość wykonania oraz pełne wsparcie po realizacji. Największy nacisk kładziemy na użyteczność i łatwość obsługi sklepu przez klienta oraz przez sprzedającego. Wszystkie nasze sklepy internetowe są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, możliwości oraz cele. Zaproponujemy strategię oraz plan działania.

Pomożemy wybrać domenę (adres internetowy dla Twojego sklepu), założymy konta pocztowe.

Jeżeli posiadasz już sklep internetowy, możemy go unowocześnić, przebudować, przeprojektować. Stworzymy nowy projekt oraz zapewnimy pełne wsparcie.

Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego?
Nie da się tego jednoznacznie określić bez zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami. Każda sklep internetowy jest inny chociażby ze względu na rodzaj sprzedawanych produktów. Każdą stronę czy sklep intrentowy przygotowujemy zgodnie z wytycznymi klienta.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów.

Sklep internetowy  to Twój najlepszy pracownik!

tStrona lub sklep internetowy to inwestycja, która przynosi wymierne zyski. Pracuje non stop – 24h na dobę, 7 dni w tygodni. Nie choruje, nie miewa gorszych dni, nie potrzebuje urlopu. Bez przerwy realizuje powierzone jej zadanie – kreuje wizerunek Twojej firmy, dostarcza informacji, reklamuje usługi, zbiera zamówienia, sprzedaje Twoje produkty…

Klienci lubią zakupy w Internecie.
Według najnowszych danych co drugi Polak dokonał zakupu towaru przez Internet w 2017 roku. Ponad 12 mln dorosłych Polaków odwiedza sklepy internetowe i decyduje się na robienie w nich zakupów.

Aby potencjalny nabywca zechciał u nas kupować, musi przede wszystkim nam ufać. Sklep powinien posiadać szereg zabezpieczeń, które zapewnią bezpieczeństwo dla transakcji płatniczych. Kiedy klient idzie do sklepu stacjonarnego, ogląda i bierze produkt do ręki. Może przekonać się, czy odpowiada mu jakość proponowanego towaru. W sklepie internetowym sytuacja wygląda inaczej. Klient musi zaufać sprzedawcy, że proponuje on produkty wysokiej jakości.

Niewielkie ryzyko, a duża szansa sukcesu Założenie sklepu internetowego nie wiąże się z koniecznością wynajmu lokalu ani powierzchni magazynowej. Integracja systemu sklepowego z hurtowniami pozwala na szybkie zamawianie towarów, które klienci chcą kupić. Wszystko odbywało się będzie więc w bardzo sprawny sposób. Nie trzeba będzie narażać się na starty finansowe, ponieważ towar będzie zamawiany w takiej ilości, jakiej potrzebują klienci. Nie więcej, nie mniej.

Zapraszamy do współpracy

DEVERO

Strony i sklepy internetowe