fbpx

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Twojej strony internetowej

Strona internetowa dla Twojej firmy

Pomyśl ilu internautów to Twoi potencjalni klienci? Coraz więcej osób szuka informacji o produktach lub usługach związanych z Twoim biznesem korzystając z Internetu! Czy w takiej sytuacji możesz sobie pozwolić na nieobecność w sieci? Strona www lub sklep internetowy, który dla Ciebie przygotujemy będzie dla Twojej firmy wsparciem oraz dodatkowym kanałem komunikacji, obniżającym koszty związane z komunikacją oraz obsługą klientów.

Projekt, realizacja, wsparcie

Wyróżnia nas partnerskie podejście do klienta, najwyższa jakość wykonania oraz pełne wsparcie po realizacji. Tworzymy nowoczesne strony internetowe w technologii RWD (strony responsywne). Zapewnia to dopasowywanie się strony internetowej do wszelkich urządzeń takich jak smartfony, tablety, laptopy. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność i łatwość obsługi. Optymalizujemy strony internetowe pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, możliwości oraz cele. Zaproponujemy strategię oraz plan działania.

Pomożemy wybrać domenę (adres internetowy dla Twojej strony), założymy konta pocztowe, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową lub sklepem.

Jeżeli posiadasz już stronę www, możemy ją unowocześnić, przebudować, przeprojektować. Stworzymy nowy projekt strony oraz wdrożymy system zarządzania treścią.

Ile kosztuje strona internetowa?
Nie da się tego jednoznacznie określić bez zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami. Każda strona internetowa jest inna i przygotowywana jest zgodnie z wytycznymi klienta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzgodnienia szczegółów.

Ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu stron i sklepów internetowych !

Strona www to Twój najlepszy pracownik!

Strona internetowa to inwestycja, która przynosi wymierne zyski. Pracuje non stop – 24h na dobę, 7 dni w tygodni. Nie choruje, nie miewa gorszych dni, nie potrzebuje urlopu. Bez przerwy realizuje powierzone jej zadanie – kreuje wizerunek Twojej firmy, dostarcza informacji, reklamuje usługi, zbiera zamówienia, sprzedaje Twoje produkty…

Zapraszamy do współpracy

DEVERO

Strony i sklepy internetowe